Skyrun 43″ SMART LED TV | LED-43CX/28 1 × ₦280,000.00
Subtotal: ₦1,930,000.00
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB 6GB RAM GRAY 1 × ₦950,000.00
Apple IPHONE 11 PRO MAX 6.5" (12+12+12PM) 256/4GB Matte Space Gray 1 × ₦700,000.00
Skyrun 43″ SMART LED TV | LED-43CX/28 1 × ₦280,000.00Subtotal: ₦1,930,000.00
Official Store
₦265,000.00₦300,000.00 (-12%)
In stock
LED TV WITH
Screen Size: 43″
Energy Star Qualified
Power Supply 100V ~ 220V, 50/60Hz
Power Consumption 32.9W
Standby Mode 0.3W
The SKYRUN 43” HD LED TV CX28 SMART- combines an ultra-premium design with the best picture ever. Learn more about the future of TV. With pixels that can be individually controlled to achieve perfect black and infinite contrast, SKYRUN SMART TVs are a new category of television. SKYRUN TVs also support HDR, including Dolby Vision. SKYRUN HDR delivers a stunning high dynamic range picture, including support for Dolby Vision™ content. Enjoy brilliant bright, and deepest darks for infinite contrast and rich colour.
| Weight | 15 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Estimated delivery time: 1 - 14 days
Same day delivery: Order before 11AM and get it today
Next day delivery: Order after 11AM and get it tomorrow
Note : Subject to availability in your area
For more information on the return shipping options and refund policy
There are no inquiries yet.
₦265,000.00₦300,000.00 (-12%)