BST-POWA 25.6V200AH LiFePo4 Battery
- Brand: ENTELECHY ENERGY
Official Store
₦1,282,800.00₦1,500,000.00 (-14%)
In stock
5KWh LiFePO4 battery
Rated Voltage: 25.6V
Rated Capacity: 200AH
Maximum charging current: 50A
Maximum discharging current: 100A
Communication method: RS485/CAN/RS232
Product size: 480*160*623mm
Warranty: 5 years
5KWh LiFePO4 battery
Rated Voltage: 25.6V
Rated Capacity: 200AH
Maximum charging current: 50A
Product size: 480*160*623mm